Bank BTB-dən “Yeni İl Fürsəti” kampaniyası - BBN
Bank BTB-dən “Yeni İl Fürsəti” kampaniyası
Bank BTB yeni “Yeni İl Fürsəti” kampaniyasına start verib! Bank, müştərilərin gündəlik ehtiyaclarını ödəmək üçün 30 000 AZN-dək Nağd pul krediti və biznes müştərilərə bizneslərini genişləndirmək üçün 1000 000 AZN-dək Biznes krediti təklif edir. Belə ki, Bank BTB-yə müraciət edərək 12.99%-dən başlayan illik faiz dərəcələri, 0%-dən başlayan komissiya ilə istehlak və biznes kreditlərindən yararlanmaq mümkündür. Bunu da qeyd edək ki, təqdim edilən kreditlərdə sığorta komissiyası 0% təşkil edir.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən şəxslər vaxt itirmədən Bank BTB-nin filial şəbəkəsinə və ya bankın onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə, eləcə də 055 3000 946 WhatsApp (https://wa.me/994553000946)  nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Bundan əlavə (012) 946 nömrəli Məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı müştərilərin xidmətindədir.