Bolkart-dan 50 AZN KEŞBEK HƏDİYYƏ! “Xoş Gəldin” kampaniyası! - BBN
Bolkart-dan 50 AZN KEŞBEK HƏDİYYƏ! “Xoş Gəldin” kampaniyası!
Bank of Baku, kredit kartı əldə etmək istəyən alış-veriş həvəskarlarına özəl yeni kampaniyaya start verir.
Belə ki, Bank of Baku-dan Bolkart kredit kartı əldə edən şəxslər “Xoş Gəldin” kampaniyasından faydalanaraq 50 AZN-dək KEŞBEK əldə edəcək.
Kampaniya şərtlərinə əsasən yeni Bolkart kredit kartı ilə ümumilikdə minimum 200-500 AZN-lik dövriyyə 10 AZN,  500-1000 AZN-lik dövriyyə 25 AZN, 1000 AZN və daha çox məbləğdə dövriyyə isə 50 AZN KEŞBEK qazandıracaq.
Müştərilər kampaniyada iştirak haqqı qazanmaq üçün kart rəsmiləşdirilən andan etibarən 30-32 gün ərzində dövriyyə məbləğinə uyğun dövriyyə etməlidirlər.
Qeyd edək ki, Bolkart kredit kartı ilə edilmiş istənilən ödəniş (mobil, kommunal, TV, internet, büdcə, stasionar telefon ödənişləri) və nağdlaşdırma əməliyyatı (Nağdlaşdırılmış məbləğin 30%-i nəzərə alınır) kampaniyada iştirak imkanı verir. “Xoş Gəldin” kampaniyasından hər müştəri yalnız bir dəfə yararlana bilər.
Bolkart kredit kartı əldə edən şəxsləri aşağıdakı üstünlüklər də gözləyir:
 100% NAĞDLAŞDIRMA;
 60 GÜNƏDƏK GÜZƏŞT MÜDDƏTİ;
 30.000 AZN-dək kart limiti;
 24 AYAdək ödəmə imkanı;
 Hər alış-verişdə KEŞBEK.
Bolkart kredit kartı əldə etmək istəyənlər bankın istənilən filialına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, “WhatsApp-dan-(+99450)447-00-55 müraciət edə və ya onlayn kart sifarişi (http://bolkart.az/az/card-order) bölməsindən sifariş yerləşdirə bilər.
Bolkartın yenilikləri və ya kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumatla bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və ya Bolkartın rəsmi veb səhifəsinə – www.bolkart.az və ya rəsmi Facebook səhifəsinə – www.facebook.com/Bolkart/  daxil olaraq tanış olmaq ola bilərsiniz.
Daha ətraflı: