PAŞA Sığorta “Alternativ” korporativ sağlamlıq sığortasına 10% endirim kampaniyası başladıb - BBN
PAŞA Sığorta “Alternativ” korporativ sağlamlıq sığortasına 10% endirim kampaniyası başladıb
Hər zaman korporativ müştərilərinə xüsusi diqqət ilə yanaşan PAŞA Sığorta bu dəfə onlar üçün xüsusi endirim kampaniyasına start verir.
05.12.2023-29.12.2023 tarixləri arasında davam edəcək kampaniya çərçivəsində “Alternativ” korporativ sağlamlıq məhsulunu əldə edən yeni müştərilər 10% xüsusi endirim qazanacaq.
“Alternativ” korporativ sağlamlıq sığortasına 10% endirimini əldə etmək, həmçinin kampaniya barədə ətraflı məlumat üçün PAŞA Sığortanın ofislərinə yaxınlaşa, *7000- Sığorta məsləhətləri xətti ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. Bununla yanaşı, PAŞA Sığorta şirkətinin rəsmi Facebook (https://www.facebook.com/pasha.insurance/) və ya Instagram (https://www.instagram.com/pasha_insurance/) sosial media hesablarına yazaraq müraciətinizi bildirə bilərsiniz.
Hazırda qeyri-həyat sığorta bazarının lideri olan PAŞA Sığorta şirkəti 2006-cı ildən fəaliyyət göstərir. “PAŞA Holding” qrupunun üzvü olan “PAŞA Sığorta” 300 00-ə yaxın korporativ və fərdi müştərisinə 36 növ könüllü və icbari sığorta üzrə xidmət göstərir. Şirkət kapitalının, sığorta və yığımlarının, sığorta ödənişlərinin həcmi və digər göstəriciləri ilə sığorta bazarının lider və ən böyük sığorta şirkətlərindəndir. “S&P Global Ratings” beynəlxalq reytinq agentliyi “PAŞA Sığorta” ASC-nin emitentin uzunmüddətli kredit reytinqini və maliyyə dayanıqlılığı reytinqini “BB”, reytinq üzrə proqnozu isə “Stabil” səviyyəsində təsdiqləyib. Şirkət kapitalının, sığorta yığımlarının, sığorta ödənişlərinin həcmi və digər göstəriciləri ilə sığorta bazarının lider və ən böyük sığorta şirkətlərindəndir.