MaliyyəValyuta Mərkəzi Bankda növbəti valyuta hərracı keçirilib by anar 25/02/2025 25/02/2025 0 comments 0 views 0 minutes read 0 25 fevral 2025-ci il tarixində Mərkəzi Bankda növbəti valyuta hərracı keçirilib. Hərracda tələb 52,4 mln. ABŞ dolları təşkil edib və tam təmin olunub. Hərracın ortaçəkili məzənnəsi 1,7000 manat təşkil edib. Share 0 FacebookTwitterLinkedinOdnoklassnikiWhatsappTelegramEmail previous post Unibankın komissiyasız kredit kampaniyasının bitməsinə 4 gün qalıb next post ABB-dən biznes sahibləri üçün “Çevik” fürsət You may also like Rəsmi valyuta məzənnələri-02.04.2025 02/04/2025 “InvestAZ”dan dünya maliyyə bazarları ilə bağlı həftəlik analiz 01/04/2025 Unibankdan 1 aprel aksiyası: Komissiyasız kredit! 01/04/2025 Yelo Bank ödəniş terminallarının alışı ilə bağlı tender elan edir! 01/04/2025 Rəsmi valyuta məzənnələri-01.04.2025 01/04/2025 Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankının sədri Taleh Kazımov Azərbaycan Banklar Assosiasiyasını 35 illik yubileyi münasibəti... 30/03/2025 Leave a Comment Cancel Reply Your rating: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Δ