Home » Hər kəsə onlayn kredit yeni ünvanda!
Hər kəsə onlayn kredit yeni ünvanda!
ABB-nin hər kəs üçün əlçatan olan onlayn kredit təklifləri artıq yeni vahid ünvanda təqdim edilir. Heç yerə getmədən www.nagdkredit.az saytına daxil olmaqla hər kəs cəmi 3 dəqiqəyə onlayn kredit ala bilər. Belə ki, iş yerindən və əmək haqqını hansı bankdan almasından asılı olmayaraq rəsmi gəlirə malik bütün şəxslərə, o cümlədən, müəllimlərə, tibb işçilərinə, dövlət qulluqçularına, mühəndislərə və başqa sənət sahiblərinə ABB-nin təqdim etdiyi platforma vasitəsilə sürətli kredit almaq imkanı yaradılıb.
Banka müraciət, kreditin rəsmiləşdirilməsi və əldə edilməsi onlayn qaydada baş verir. Müştərinin sifariş etdiyi məbləğ cəmi 3 dəqiqə ərzində birbaşa onun hesabına köçür. Üstəlik, kredit məbləği də 35 000 AZN-ə qədər artırılıb.
Məbləğ – 35 000 AZN-dək;
Müddət – 60 ayadək;
İllik faiz dərəcəsi – 11,9%-dən başlayaraq;
Zaminlik tələbi – yoxd;
Komissiya haqqı – yox
Yeni www.nagdkredit.az platforması ilə ABB bank məhsul və xidmətlərini müştərilərə daha rahat və sürətli şəkildə təqdim edir.